Altana ogrodowa jest doskonałym dodatkiem do każdego ogrodu lub podwórka. Nie tylko zapewnia atrakcyjną dekorację i punkt spotkań dla całej rodziny, ale również jest elementem ogrodu, który cieszy oko i pozwala czerpać przyjemność z przebywania na zewnątrz.

Pozwala to rozszerzyć swoją przestrzeń życiową, zachęci przyjaciół i rodzinę do częstszego odwiedzania Twojego domu i pozwoli cieszyć się z dobrodziejstw przydomowego ogródka o każdej porze roku.

Altany ogrodowe – drewniane i nowoczesne

Altana to wolnostojąca konstrukcja z dachem i otwartymi bokami. Altanki mogą być kwadratowe, prostokątne lub okrągłe, ale najbardziej popularnym kształtem jest sześciostronna lub ośmioboczna konstrukcja.

Altany mogą  składać się po prostu z dachu wspartego na słupach lub mogą mieć niski lub wysoki murek. Altany mogą być również tymczasowymi strukturami,, które można wznieść i rozebrać w zależności od potrzeby.

Zastosowania altany ogrodowej na zewnątrz są tak różnorodne, że ogranicza je tylko wyobraźnia. Jego najczęstszym zastosowaniem jest po prostu potraktowanie jej jako miejsca odpoczynku i relaksu oraz jako zacieniona część wypoczynkowa.

Altana ogrodowa z meblami

W zależności od rozmiaru w altance można umieścić meble ogrodowe takie jak rozkładane fotele, stoły i krzesła, a nawet ławkę ogrodową, aby zmaksymalizować przyjemność rodzinnego czerpania z uroków lata. W ten sposób można również zapewnić sobie nijako dodatkowy pokój do zwiększenia swojej przestrzeni życiowej.

Altana ogrodowa jest idealna także na imprezy towarzyskie – jest to idealne miejsce na zorganizowanie grilla lub imprezy plenerowej. Bardzo popularnym obecnie zastosowaniem jest wykorzystanie jej jako miejsce na ślub w ogrodzie, zarówno na ceremonię, jak i przyjęcie –  to skuteczny sposób, aby skupić wszystkie oczy na młodej parze.

Jeśli  altanka znajduje się przy basenie, może stanowić świetne miejsce relaksu, gdzie można popijać szklankę schłodzonej lemoniady zaraz po wyjściu z wody. Niektórzy korzystają nawet z altany na zewnątrz jako sali fitness lub jako miejsca przeznaczonego do modlitwy i medytacji.

http://www.haas-fertigbau.pl/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj