Odpowiednie oświetlenie pomieszczeń w domu lub miejscu pracy jest bardzo ważne. Oddziałuje na efektywność wykonywanej pracy, pomaga się odprężyć lub wyciszyć, a także wpływa na stan psychiczny oraz zdrowie. Nie chodzi wyłącznie o natężenie lub kolor światła, ale również o względy estetyczne, które przyczyniają się do samopoczucia i ogólnego komfortu. Nowodvorski to lampy, które pozwalają na dogodne warunki w każdym wnętrzu.

Stwórz idealne warunki do odpoczynku i relaksu z lampami Nowodvorski

Mieszkanie ma to do siebie, że można je urządzić dowolnie, według upodobań każdego z domowników. Szczególnie podczas projektowanie wnętrz, warto pamiętać o oświetleniu, które stanowi niezmiernie ważny element. Warto uwzględnić położenie pomieszczeń względem źródeł światła. W pokoju znajdującym się od strony wschodniej dobrze jest umieścić więcej lamp, niż w salonie, który usytuowany jest od południowego zachodu.

Sypialnia powinna być miejscem wyciszenia, dlatego tutaj nie trzeba wiele ostrego oświetlenia, wręcz przeciwnie. Ma być miło i przytulnie. W tym pomieszczeniu można zamontować lampę wiszącą z kloszem lub taką, która ma punktowe, ale jednocześnie lekko rozproszone światło. W sklepie Nowodvorski lampy tego typu są dostępne nie tylko do sypialni.

W salonie warto postawić na oświetlenie wielopoziomowe. Może się tu przydać zarówno lampa wisząca, stołowa, jak i podłogowa. Nie trzeba używać ich wszystkich na raz, wyłącznie tej, która w danym momencie będzie potrzebna. Podczas prac domowych można włączyć ich więcej, aby mieć dobrze doświetlone wnętrze, jednak podczas wieczornego odpoczynku przyda się wyłącznie boczne, ciepłe światło w postaci małej lampki.

Oświetlenie biurowe – lampy Nowdvorski, przy których praca jest przyjemnością

Światło w miejscu pracy musi być skupione na stanowisku, a do tego nie może być ani za słabe, ani zbyt mocne. Najlepiej, jego barwa była neutralna lub biała, a moc średnia. Właśnie z tego powodu sprawdzą się lampy punktowe, których można włączyć na raz tyle, ile jest potrzebne. Dobrym rozwiązaniem są także podłużne kinkiety, które mają rozpraszającą światło obudowę lub specjalne lampy sufitowe, również podłużne, przeznaczone specjalnie do pomieszczeń biurowych. Warto pomyśleć także o mniejszej lampce, którą będzie można postawić na biurku i dodatkowo oświetli miejsce pracy. W Nowodvorski lampy takie, jak opisane powyżej są w stałej ofercie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj