Warszawa to bardzo duże miasto, które ma do zaoferowania swoim mieszkańcom i nie tylko im wiele możliwości gospodarczych, naukowych czy też kulturowych. Z tego również względu sporo osób decyduje się na przeprowadzkę do stolicy i rozpoczęcie swoich kolejnych działań właśnie tutaj. Bardzo często osoby przeprowadzające się wybierają nowe mieszkania Białołęka jako swoje lokum. Poniżej przedstawiamy kilka informacji o tym, czy warto kupić lub wynająć mieszkanie w tej okolicy. Sprawdź.

Czy warto kupić bądź wynająć nowe mieszkania Białołęka?

Białołęka to jedna z dzielnic Warszawy, która uznawana jest przez tamtejszych mieszkańców za jedną z najspokojniejszych i najbezpieczniejszych okolic. Co więcej, jest to dzielnica, którą otacza kompleks leśny, liczne parki oraz polany. Trzeba tutaj również dodać, że Białołęka nie jest już dzielnicą peryferyjną, tak jak uważano ją jeszcze kilka lat temu. Teraz każdy z mieszkańców ma dostęp do licznych sklepów i punktów opieki zdrowotnej, a każde dziecko do szkół i przedszkoli. Białołęka obecnie posiada również bardzo dobrą komunikację z innymi dzielnicami miasta. W pobliżu osiedli mieszkaniowych znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe. Należy tutaj także wspomnieć, że ceny nowych mieszkań Białołęka, są znacznie niższe od ceny mieszkań znajdujących się na przykład w centrum miasta. Ze względu na ciszę i liczne tereny zielone, nowe mieszkania Białołęka polecane są nie tylko dla rodzin z dziećmi, ale również dla studentów. Krótko podsumowując: warto zamieszkać na Białołęce.

Przeprowadzasz się do Warszawy i szukasz nowego mieszkania Białołęka? – skontaktuj się z naszymi deweloperami

Jeżeli nie znalazłeś jeszcze nowego mieszkania Białołęka, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań. Nasi deweloperzy udzielą Ci szczegółowych informacji na temat danych inwestycji. Jeśli lubisz cichą i spokojną okolicę, a w dodatku uwielbiasz przyrodę, to taka oferta nieruchomości skierowana jest w sam raz dla Ciebie. Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo zakupu lub wynajęcia nowego mieszkania Białołęka. Wszystko następuje zgodnie z prawem i zasadami Ustawy Deweloperskiej.

Jakie nowe mieszkania Białołęka znajdują się w naszej ofercie?

Nasze osiedle jest monitorowane oraz częściowo ogrodzone. Przyczynia się to oczywiście do zwiększenia bezpieczeństwa przed ewentualnymi włamaniami do mieszkań. W swojej ofercie posiadamy mieszkania jednopokojowe, dwupokojowe, trzypokojowe oraz czteropokojowe. Każdy z budynków mieszkalnych posiada szeroką klatkę schodową i korytarze oraz windę. Nowe mieszkania Białołęka znajdujące się w naszej ofercie wyróżniają się przestronnością, innowacyjnym designem oraz dużą funkcjonalnością i dobrym nasłonecznieniem. Wszystkie mieszkania znajdujące się na piętrze posiadają balkon lub loggię. Natomiast mieszkania parterowe mają dostęp do prywatnych ogródków. W przykładowym mieszkaniu jednopokojowym znajdywać się będzie kuchnia, pokój dzienny, łazienka oraz przedpokój i balkon. Nowe mieszkanie Białołęka dwupokojowe będzie zawierać pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnię, łazienkę oraz przedpokój i loggię. Jeśli chodzi o mieszkanie trzypokojowe, to praktycznie niczym nie będzie się ono różniło od poprzedniego rodzaju mieszkania. Zwiększy się tutaj liczba pokoi o jeden i ewentualnie zamiast loggii będzie balkon. Będzie tak również w przypadku mieszkania czteropokojowego, gdzie liczba pokoi zwiększy się jeszcze o jeden.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj