Taras to miejsce, które powinno być prawdziwą oazą relaksu i przestrzenią przeznaczoną do spotkań z rodziną i znajomymi na świeżym powietrzu. Wybór odpowiednich materiałów i sposobu wykończenia ma ogromne znaczenie, zarówno pod względem estetycznym, jak i praktycznym. W artykule skupimy się na wyborze płytek tarasowych, a także przedstawimy zalety popularnego rozwiązania.

Z tekstu dowiesz się:

  • jak wykończyć taras,
  • jakie są zalety płytek tarasowych,
  • jakie płytki tarasowe będą najlepszym wyborem.

Wykończenie tarasu to bardzo ważna kwestia. Wybór odpowiednich płytek może być kluczowym elementem decydującym o trwałości, funkcjonalności i atrakcyjności przestrzeni przeznaczonej do relaksu na świeżym powietrzu. Dlatego warto zastanowić się, co wziąć pod uwagę podczas planowania wykończenia tarasu, jakie płytki wybrać, a także, jakie korzyści będą wynikały z podjętej decyzji o ich zastosowaniu.

Wykończenie tarasu – na co zwrócić szczególną uwagę?

Jeśli chodzi o wykończenie tarasu, warto wziąć pod uwagę przede wszystkim odpowiedni wybór materiałów. Postaw na nowoczesne i trwałe płytki koraTER® od Grupy Tubądzin, które wyróżnia odporność na warunki atmosferyczne takie jak wysokie i niskie temperatury, deszcz czy szkodliwe działanie soli.

Ponadto producent zadbał o to, aby wierzchnia struktura płytek była antypoślizgowa, a co za tym idzie także bezpieczna podczas codziennego użytkowania. Co więcej, kolekcje koraTER® zostały wykonane z materiału ceramicznego odpornego na mróz, zatem nie musisz martwić się o stan swojego tarasu w trakcie trwania sezonu zimowego.

Wykończenie tarasu przy użyciu płytek wyglądem przypominających kamień.
Tubądzin, kolekcja Lavish koraTER®

Zachwyć się surową nowoczesnością! Kolekcja Lavish koraTER® wyróżnia się subtelną kolorystyką, która będzie doskonale współgrała zarówno z żywymi roślinami, jak i wyrazistymi dodatkami. Płytki swoją strukturą przypominają kamień, dzięki czemu idealnie wpasują się we wszystkie aranżacje w stylu naturalnym.

Wykończenie tarasu – poznaj zalety rozwiązania

Zanim wybierzesz odpowiednie płytki na taras – poznaj wszystkie zalety rozwiązania, które pozwoli Ci stworzyć idealne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Kolekcje koraTER® od Grupy Tubądzin wyróżniają nie tylko nieograniczone możliwości aranżacyjne, ale również dowolność wyboru sposobu ich montażu. To Ty decydujesz, gdzie dokładnie zostaną zamontowane, co sprawia, że masz jeszcze większą swobodę w projektowaniu wymarzonego tarasu. Z płytkami z kolekcji koraTER® możliwy jest montaż na:

  • wspornikach tarasowych – rozwiązanie pozwalające uzyskać równą powierzchnię, a także dające możliwość modyfikowania wyglądu tarasu w dowolnym momencie.
  • zaprawie drenażowej – rozwiązanie zapewniające stabilność i wytrzymałość powierzchni użytkowej tarasu.
  • podsypce piaskowej lub żwirowej – rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie w miejscach, gdzie nie jest wymagana zwiększona nośność.
  • trawie – rozwiązanie to daje możliwość dowolnego ułożenia płyt.
ak wykończyć taras? Płytkami inspirowanymi naturalnym drewnem.
Tubądzin, kolekcja Patio Wood koraTER®

Kolekcja Patio Wood koraTER® będzie doskonałym wyborem, jeśli najbardziej zależy Ci na przestrzeni inspirowanej naturą. Ciepła kolorystyka i wyraźnie zarysowane usłojenia zadbają o przytulną i ponadczasową aranżację tarasu.

Wykończenie tarasu – postaw na kolekcje koraTER®

Nurtuje Cię kwestia – czym wykończyć taras? Wybierz wyjątkowe kolekcje koraTER® od Grupy Tubądzin! Poznaj nieograniczone możliwości aranżacyjne – różnorodne wzory i style są w zasięgu Twojej ręki! Dopasuj płytki do indywidualnych preferencji i ciesz się pięknym i stylowym tarasem.

Wykończenie tarasu przy użyciu płytek z kolekcji koraTER® od Grupy Tubądzin.
Tubądzin, kolekcja Wood Deck koraTER®

Kolekcja Wood Deck koraTER® to doskonała propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą być blisko natury. Płytki o wzorze drewna wprowadzą na Twój taras łagodny klimat sprzyjający relaksowi na świeżym powietrzu.

Wybierz płytki z kolekcji koraTER® i postaw na wysokiej jakości wykończenie tarasu! Wiesz już, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wyborze. Jesteśmy przekonani, że liczne zalety, takie jak szerokie zastosowanie i dowolność sposobu montażu pozwolą Ci spełnić marzenia o pięknym i stylowym tarasie, którym będziesz cieszyć się przez długie lata.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj