Dmuchawy do liście stają się coraz bardziej popularne. Wiele osób decyduje się na ich wykorzystanie nie tylko w przestrzeni publicznej, ale także w ogrodach prywatnych. Warto wiedzieć na co zwrócić uwagę podczas zakupu idealnej dmuchawy akumulatorowej.

Kiedy może się przydać dmuchawa do liści?

Dmuchawa do liści DEDRA to narzędzie, które pozwala w bardzo szybkim tempie pozbyć się opadających w czasie jesieni liści, które zaśmiecają ogród czy chodnik. Do niedawna dmuchawo odkurzacz do liści był wykorzystywany głównie w przestrzeni publicznej. Obecnie bardzo często zastępuje on tradycyjne szczotki i miotły i pozwala na szybsze i skuteczniejsze usuwanie nie tylko liście, ale także nadmiaru piasku oraz błota czy resztek skoszonej trawy. Warto także zaznaczyć, że dmuchawę można wykorzystywać także do odśnieżania lekkiego i suchego śniegu, który zalega na chodniku czy na samochodzie.

Urządzenie tego typu sprawdzi się świetnie przede wszystkim na większych posesjach, gdzie rośnie wiele drzew i ciężko by było innymi sposobami zapanować nad opadającymi liśćmi. Dmuchawy pomogą także zadbać o porządek na mniejszych posesjach.

Czym się kierować podczas wyboru dmuchawy?

Dmuchawa do liści akumulatorowa dostępna jest w różnych wariantach. Dlatego dokonując wyboru, warto przede wszystkim zastanowić się jaki produkt zaspokoi nasze potrzeby. Interesującym rozwiązaniem jest dmuchawa z funkcją odkurzacza, która posiada regulowaną funkcję siły wydmuchu. Urządzenie tego typu jest wielofunkcyjne i dobrze się sprawdzi także jako odkurzacz warsztatowy.

Dostępne dmuchawy do liści wyróżniają się także swoją konstrukcję. warto zwrócić szczególną uwagę na modele, które pozwalają na pracę bez schylania się w komfortowej pozycji. Niektóre modele dodatkowo posiadają funkcję „turbo”, która umożliwia jeszcze szybsze pozbycie się liści zalegających na trawniku.

Dmuchawa do liści a dmuchawo odkurzacz

Jak wspomniano wcześniej dmuchawa akumulatorowa Dedra dostępna jest także w wersji dmuchawo odkurzacza. Warto więc wiedzieć, czym dokładnie różnią się od siebie te dwa rodzaje urządzeń oraz na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru.

Dmuchawy generują bardzo mocną siłę wydmuchu, dzięki czemu urządzenie zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów podczas pracy na większych obszarach. Odkurzacze dodatkowo mielą liście co pozwala na zmniejszenie ich objętości, co wiąże się z rzadszym opróżnianiem worka. Przemielone liście świetnie się sprawdzą także podczas przygotowywania kompostownika. Ulegają one szybciej fermentacji i można je łatwo wykorzystać jako nawóz do roślin.

Warto zaznaczyć, że dmuchawo odkurzacze wyposażono w specjalny worek, w którym przechowywane są wciągnięte liście oraz pasek na ramię ułatwiający pracę.

Dmuchawa do liści to bardzo praktyczne i potrzebne urządzenie. Dzięki niemu można łatwiej zachować porządek w ogrodzie. Dmuchawa z funkcją odkurzacza pozwala na jeszcze szybsze pozbycie się liści zalegających na trawniku i chodnikach. Warto dobrze przemyśleć zakup.

Zapraszamy do zakupów na naszej stronie www.narzedzia24na7.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj