Przemyśl to piękne miasto. Od wielu lat miasto dynamicznie się rozwija przyciągając wielu nowych mieszkańców. Kusi wyjątkowy klimat miasta ale i dobre perspektywy zawodowe i mieszkaniowe. Przemyśl ma bowiem bardzo atrakcyjną ofertę mieszkaniową – zarówno pod kątem różnorodności jak i cen.

Parkowa Dzielnica – opis inwestycji

Osiedle Parkowa Dzielnica to jedna z najnowszych i najciekawszych inwestycji mieszkaniowych w Przemyślu. Atrakcyjna jest sama lokalizacja przy ulicy Leszczyńskiego w pobliżu centrum miasta, ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

To co wyróżnia tę inwestycję to starannie zaplanowany rozkład osiedla. Z założenia jego układ ma być otarty, a dużo wolnej przestrzeni będzie wypełnione zielenią. Odpowiednie rozplanowanie budynków względem siebie gwarantuje komfort mieszkańców i jasne, przyjazne mieszkania.

Metraże mieszkań są zróżnicowane – od niewielkich ale wygodnych kawalerek, przez średniej wielkości mieszkania dwu i trzypokojowe po przestronne apartamenty. Dzięki temu Parkowa Dzielnica to dobry wybór absolutnie dla każdego. Zarówno dla singla, który szuka niewielkiego i komfortowego mieszkania, jak i dla większej bądź mniej licznej rodziny z dziećmi. Parkowa Dzielnica to również świetny wybór dla seniorów, którzy poszukują spokoju i bliskości z naturą.

Nowe mieszkania Przemyśl na osiedlu Parkowa Dzielnica cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego, że deweloper dołożył wszelkich starań aby mieszkania były wykonane i wykończone w jak najwyższym standardzie.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz dowiedzieć się więcej o tej inwestycji wejdź na stronę parkowadzielnica.pl. Znajdziesz tam szczegółowe informacje odnośnie mieszkań, standardu wykończenia, wykorzystanych materiałów i wiele innych ważnych informacji.

Jeśli masz jakieś pytania najlepiej skontaktuj się z deweloperem. Za realizację inwestycji odpowiada spółka Wikana z Lublina, znana z topowych inwestycji mieszkaniowych w stolicy Lubelszczyzny.

Deweloper ten ma ogromne doświadczenie, a jego inwestycje cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Dlatego zdecydował się poszerzyć swoją działalność o kolejne poza Lublinem miasta, między innymi Przemyśl właśnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj